pixel
Sklep 4dogs online

Sklep internetowy i promocje 4Dogs

4Dogs to polski producent akcesoriów dla psów a w szczególności oferujący gryzaki z poroża. Gryzaki dla psów z poroża są dostępne w ofercie 4Dogs i w naszym sklepie internetowym. U nas możesz zakupić poroże daniela, poroże jelenia marki 4Dogs. Producent swoje wyroby starannie przygotowuje z naturalnych materiałów. Gryzaki dla psa produkowane są ręcznie w Czerwonaku koło Poznania. Własnoręczna Polska produkcja gwarantuje im unikalny styl i odpowiednią jakość. W ofercie 4dogs znajdziesz również inne zabawki dla psa. W naszej najnowszej ofercie wprowadziliśmy również przysmaki dla psa.. Na szczególną uwagę zasługują niezwykłe penisy wołowe dla psa. To wyjątkowy smakołyk zawierający dużo białe i nie wiele tłuszczu. Twój pies na pewno zasmakuje takiej przekąski, która będzie dla niego zdrowa. Penisy wołowe 4Dogs produkowane są z najwyższych standardów jakości.

W ofercie 4Dogs znajdziesz:

  • Poroże dla psa
  • Drewniany gryzak dla psa
  • Szarpaki dla psa
  • Gryzolina dla psa
  • Ciasteczka
  • Penisy wołowe

4Dogs to gryzaki premium dla psa. Odpowiedni gryzak będzie dobrym wynagrodzeniem dla Twojego psa i przyniesie mu wiele korzyści. Psy uwielbiają naturalne smaki i gryzaki. W produkcji nie są wykorzystywane żadne konserwanty, polepszacze czy inne środki chemiczne. 4Dogs produkuje tylko naturalne wyroby dla psa dla jego dobra, zdrowia i radości.

Przysmaki z jelenia dla psów

To zdrowa, naturalna, długotrwała uczta dla zdrowia Twojego zwierzaka. Poroża jelenia zrzucają się same. Oprócz witamin i minerałów zawierają wiele przydatnych substancji, takich jak glukozamina, chondroityna i aminokwasy. Rogi nie kruszą się i nie rozdwajają, dzięki włóknisto-porowatej strukturze są łatwo trawione w żołądku psa. Są bardzo wygodne do przechowywania, przeznaczone dla dorosłych psów i szczeniąt powyżej 3 miesiąca życia. Karmienie nie powinno przekraczać ¼ dziennej diety. Zwierzę potrzebuje swobodnego dostępu do wody pitnej.
Kup zabawki i przysmaki 4Dogs w sklepie Internetowym ZooArena.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło