Sweterki dla psa, sklep zoologiczny

Sweterki dla psów – czy są niezbędne?

Dla niektórych widok psa w ubraniu jest zaskakujący. Czy jednak powinien dziwić? Są sytuacje, w których sweterki dla psów okazują się naprawdę przydatne i nie mają nic wspólnego z modą. Istnieje wiele ras, które nie za dobrze radzą sobie z ujemnymi temperaturami. Jakie są to rasy? Sweterki dla yorka, maltańczyka czy shit tzu nie powinny budzić zdziwienia. Te drobne pieski czasem nie radzą sobie z zimnem.

W naszym asortymencie znajdziesz sweterki dla psów, które pozwolą przetrwać czworonogom najmroźniejsze dni. Ubranka są przeznaczone zarówno dla maluchów, jak i dorosłych zwierząt. Sweterki dla psa przydają się również seniorom.

Pamiętaj, że istnieją rasy, które doskonale radzą sobie z zimnem i gdy są zdrowe nie potrzebują na sobie dodatkowej warstwy. Występują jednak sytuacje, w których nawet im przyda się ciepłe ubranie na spacerach. Sweterki dla piesków mogą być wskazane, jeśli zwierzę choruje.

Sweterki dla psa – poznaj dostępne modele

W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości sweterki dla psów, które posłużą zwierzęciu przez kilka sezonów. Dostępne są modele wykonane z wytrzymałych materiałów, na przykład akrylu. Spacery w zimowe dni często kończą się zabrudzeniem zwierzaka, a kiedy będzie ubrany błoto czy śnieg pojawią się przecież na odzieży. Warto mieć chociaż dwa sweterki dla psa, które będzie można prać i zakładać zwierzęciu na zmianę.

W naszym asortymencie znajdziesz sweterki dla piesków przeznaczone do prania w pralce. Wystarczy, że będziesz kierować się wskazówkami producenta dotyczącymi temperatury, a ubranko nie ulegnie zniszczeniu. W naszej ofercie znajdziesz modele z wysokiej jakości dzianiny, którą możesz prać w 30°C bez ryzyka, że sweter się rozciągnie.

Dostępne u nas sweterki dla psa charakteryzują się elastycznością. Materiał doskonale dopasowuje się więc do ciała zwierzęcia, tym samym dobrze chroni przed wiatrem. Oferujemy sweterki dla małych piesków wyposażone w kołnierz. Dzięki niemu szyja zwierzęcia jest lepiej chroniona przed chłodem.

Swetry dla psa pełnią głównie praktyczną funkcję – mają sprawiać, że zwierzęciu jest komfortowo na spacerach nawet w najchłodniejsze dni. Ubranko dla czworonoga może też zachwycać designem, czego dowodem jest nasz asortyment. Możesz zdecydować się na sweterek ozdobiony oryginalnym motywem.

Sweterki dla psa – odkryj funkcje ubranka dla czworonoga

Małe rasy psów – nawet, jeśli mają długą sierść – szybko wychładzają się, gdy na dworze panują ujemne temperatury. Sweterki dla shih tzu czy maltańczyków powinny znaleźć się w domu opiekunów tych drobnych, białych czworonogów. Małe ciałka piesków szybko tracą ciepło, a ich organizm nie może nadążyć z ogrzaniem się, dlatego sweterki dla chihuahua czy yorka są często niezbędne.

Sweterki dla psa zabezpieczają przed mroźnym powietrzem. Chronią przed wiatrem, a także osłaniają ciało od zimnej od śniegu ziemi. Zwierzę, które nie wyziębi się na spacerze, będzie mniej narażone na choroby. Dzięki sweterkowi łatwiej będzie Ci namówić czworonoga na dłuższą wycieczkę. Aktywność na spacerach jest ważna, ponieważ pozwala rozładować nadmiar energii i przyczynia się do utrzymania wagi. Zwierzę, które marznie na spacerach, będzie chciało wracać do domu natychmiast po załatwieniu swoich potrzeb.

Sweterki dla yorka, maltańczyka czy innego drobnego psa muszą być odpowiednio dopasowane, aby dobrze spełniały swoje funkcje. Warto więc poznać obwód szyi zwierzęcia, żeby kupić dobry strój. Zwróć uwagę na to, żeby ubranko nie uciskało na klatce piersiowej, nie ograniczało ruchów czworonoga. Nie może być zbyt ciasne, ale nie powinno być też za luźne, ponieważ nie spełni dobrze swojej funkcji.

Szukaj wśród ubranek, które są łatwe do założenia psu. Pamiętaj, że na początku Twój czworonożny przyjaciel może nie być zachwycony noszeniem stroju. Warto przyzwyczajać go do tego powoli. Nim pierwszy raz założysz mu sweterek, niech ma szansę go obwąchać. Żeby ubranko pozytywnie się kojarzyło, stosuj smakołyki.

Swetry dla psa – kiedy warto zakładać pupilom?

Jak zorientować się, że zwierzę potrzebuje dodatkowej warstwy w postaci ciepłego ubranka? Sweterki dla chihuahua i innych drobnych psiaków są konieczne, gdy zauważysz, że zwierzę trzęsie się podczas spaceru. Zazwyczaj dzieje się tak przy ujemnych temperatur. Niektóre jednak potrzebują ubranka, nim temperatura spadnie poniżej zera.

Sweterki dla shih tzu czy yorka nie powinny dziwić niezależnie od tego, w jakim wieku są zwierzęta. Pamiętaj jednak, że dodatkowego ubranka potrzebują przede wszystkim seniorzy. Dotyczy to starszych zwierząt różnych ras. Swetry dla psa seniora są potrzebne, ponieważ podczas spaceru porusza się on w wolnym tempie, a przez to może być mu trudno się ogrzać.

Sweterki dla piesków powstały również z myślą o tych zwierzętach, które przewlekle chorują, na przykład na niedoczynność tarczycy. Dodatkowa warstwa przyda się czworonogom cierpiącym na dermatologiczne choroby, które prowadzą do wyłysienia.

Sweterki dla małych piesków są też przeznaczone dla ras, które nie mają podszerstka. Taką rasą jest na przykład buldog francuski. Jego sierść jest gładka, krótka i zupełnie pozbawiona podszerstka, dlatego może nie dawać skutecznej ochrony przed mrozem.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło