Kości I Gryzaki dla psa, sklep zoologiczny

Gryzaki dla psów – dowiedz się więcej o przeznaczeniu przysmaków

Czworonogi uwielbiają gryźć i żuć. Na spacerach znajdują patyki, w które wbijają zęby, a w domu memłają zabawki. To dla nich między innymi sposób na zabicie nudy, na przykład gdy opiekun nie może poświęcić dłuższej chwili na zabawę. W naszym asortymencie znajdziesz naturalne gryzaki dla szczeniaka oraz dorosłego psa. Oferujemy produkty w różnych formach, na przykład podłużnych pałeczek. Dostępne są między innymi kości wołowe dla psa oraz przysmaki z drobiu.

Gryzaki dla psów są przeznaczone dla czworonogów w różnym wieku. W zależności od wielkości i stopnia twardości będą odpowiednie zarówno dla juniorów, jak i psów dorosłych czy starszych. Naturalne gryzaki dla szczeniaka pozwolą mu pozbyć się nadmiaru energii.

Naturalne gryzaki dla psów mogą być stosowane w różnych sytuacjach. Sprawdzą się w deszczowe dni, kiedy zwierzę nie ma ochoty na długi spacer, a jednocześnie rozpiera go energia. Kość dla psa to też doskonały przysmak dla czworonoga mającego tendencję do obgryzania mebli.

Gryzaki dla psów są jednocześnie zabawką i przysmakiem. Przekąska może wpływać pozytywnie na zdrowie zwierzęcia, na przykład na proces trawienia. Pamiętaj, że kość dla psa jest pożywieniem uzupełniającym. Nie może stanowić podstawy zdrowej diety. Doskonale sprawdzi się jako nagroda – możesz podać ją w trakcie treningu, jeśli zwierzę prawidłowo wykonało Twoje polecenia. 

Gryzak dla psa – dlaczego warto stosować?

Gryzaki dla szczeniaka czy psa dorosłego powinny znaleźć się w Twoim domu. To przysmaki, które przydadzą się w wielu sytuacjach. Spełnią funkcję zabawki. Gryzak dla psa wykorzystasz, kiedy potrzebujesz chwili dla siebie, a zwierzę ma nadmiar energii. Taka twarda przekąska zajmie mu wiele czasu, dzięki czemu spożytkuje energię w sposób nieszkodliwy dla wyposażenia domu.

Gryzak dla psa wspiera utrzymanie higieny jamy ustnej. Podczas żucia przekąski dojdzie do oczyszczania zębów. Gryzaki naturalne dla psa zapobiegają odkładaniu się z kamienia nazębnego. Niektóre z produktów mają nawet naturalny, miętowy aromat, który poprawia zapach z jamy ustnej. Gryzaki dla szczeniaka są świetną przekąską podczas wymiany zębów.

Kości wołowe dla psa i inne przysmaki warto stosować, żeby oduczyć zwierzę gryzienia mebli czy innych przedmiotów znajdujących się w domu. Niestety czworonożni przyjaciele lubią zębami traktować nie tylko to, co jest przeznaczone do jedzenia, lecz także szafkę czy buty. Kości wieprzowe dla psa są z pewnością bardziej atrakcyjne ze względu na smak i zapach, więc to właśnie nimi zajmie się Twoje zwierzę.

Naturalne gryzaki dla psów pozwalają zwierzęciu się wyciszyć. Są też doskonałym sposobem na nagrodzenie za prawidłowe zachowanie czy nauczenie się nowej komendy. Podczas treningu stosuj mniejsze kości wieprzowe dla psa, żeby nie zwiększyć znacznie dziennej kaloryczności diety.

Gryzaki dla psów – jak stosować?

Gryzaki naturalne dla psa są urozmaiceniem diety. Pamiętaj, że nie należy stosować ich zamiast posiłku, na przykład zdrowej, mokrej karmy. Są przekąską, którą możesz podać między posiłkami. Gryzaki dla psów nie mogą być podawane w zbyt dużej ilości. Każda taka przekąska to przecież dodatkowe kalorie. Stosuj więc kości dla szczeniaka czy dorosłego zwierzęcia w uzasadnionych przypadkach.

Pamiętaj, że trudno o zupełnie niezniszczalny gryzak dla psa. Zaleca się podawać zwierzęciu twarde, trudne do zgryzienia kości, kiedy opiekun jest w domu. Sprawdzają się więc jako nagroda w trakcie treningu, sposób na nudę i metoda na zajęcie zwierzęcia czymś, kiedy Ty potrzebujesz czasu dla siebie. Dzięki gryzakowi pies zrozumie, że potrafi zająć się sam sobą. Pozwól więc zwierzęciu zjeść kość w spokoju i odosobnieniu, a ryzyko wystąpienia lęku separacyjnego będzie mniejsze. Stosuj gryzaki, gdy jesteś w domu, a kiedy wychodzisz i chcesz, żeby zwierzę miało zajęcie, zdecyduj się na kong wypełniony smaczną karmą.

Jakie kości dla psa wybrać?

Zastanawiasz się, jakie kości dla psa wybrać? Przede wszystkim dobierz przekąskę rozmiarem do zwierzęcia. Duża kość dla psa sprawdzi się dla dorosłego czworonoga – zajmie mu dłuższą chwilę, a jednocześnie zwierzę będzie miało szansę sobie z nią poradzić. W naszej ofercie dostępne są też produkty dla mniejszych ras oraz kości dla szczeniaka.

Zwróć też uwagę na produkty o specjalnym przeznaczeniu. Możesz zdecydować się na gryzak dentystyczny dla psa. Każdy twardy przysmak ułatwia utrzymanie jamy ustnej w dobrym stanie, jednak niektóre przysmaki powstały z myślą właśnie o tym, żeby zapobiegać powstawaniu kamienia nazębnego i redukować nieprzyjemny zapach. Gryzaki do czyszczenia zębów dla psa mogą mieć miętowy zapach.

Kiedy wybierasz kość dla psa, zwróć uwagę na jej skład. W naszej ofercie znajdziesz naturalne gryzaki dla psów, które są zdrowe, ponieważ zawierają nawet 100% mięsa. Dostępne są produkty pozbawione barwników. Możesz wybrać smakołyk suszony w specjalny sposób, który zapobiega utracie wartościowych składników.

Przysmaki mogą przeciwdziałać biegunkom, wspomagać naturalne procesy trawienia i zapobiegać zatruciom pokarmowym. Jeśli Ci na tym zależy, zwróć uwagę na żwacze wołowe, które są doskonałą przekąską dla zwierząt zjadających trawę podczas spacerów.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło