Przysmaki dla psa, sklep zoologiczny

Przysmaki dla psa – kiedy warto je stosować?

Postaramy się odpowiedzieć na pytanie kiedy warto stosować przysmaki dla psa. Najważniejszym elementem codziennego jadłospisu jest zdrowa karma w mokrej lub suchej postaci. Warto jednak urozmaicić dietę, decydując się na przysmaki dla psa. Smaczki nie tylko wzbogacają codzienny jadłospis, lecz są także ważnym elementem podczas treningów. Smakołyki dla psa możesz stosować między innymi na spacerze, kiedy chcesz odciągnąć uwagę zwierzęcia od innych czworonogów. Oczywiście sprawdzą się też w domu podczas uczenia sztuczek i komend.

W tej kategorii znajdziesz smaczki dla psów w każdym wieku. To zdrowe przekąski, które posmakują szczenięciu i sprawią radość seniorowi. Przysmaki dla psów sprawdzą się dla wszystkich ras – możesz trenować przy ich użyciu maltańczyka lub szkolić labradora.

Smaczki dla psów mogą też pełnić konkretne funkcje. W tej kategorii znajdziesz między innymi przysmaki dentystyczne dla psów, które służą do pielęgnacji zębów. Przyczyniają się do usuwania kamienia nazębnego. Nie brakuje też propozycji dla zwierząt mających problem z kondycją skóry oraz sierści. Potrzebne są Ci smaczki dla psa z wrażliwym przewodem pokarmowym? Je także znajdziesz w naszej ofercie.

W ZooArena przygotowaliśmy wysokiej jakości przysmaki dla małych ras psów, którym trudniej poradzić sobie z dużymi kawałkami. Oferujemy też smakołyki idealne dla większych zwierząt.

Odkryj różne rodzaje przysmaków dla psów

W naszym asortymencie znajdziesz zróżnicowane smakołyki dla psa. Przygotowaliśmy bogaty asortyment smaczków, ponieważ wiemy, jak różne są upodobania czworonogów. Możesz zdecydować się między innymi na liofilizowane, naturalne przysmaki dla psów. To zdrowa przekąska, która może mieć formę większych kąsków lub posypki. Oferujemy też przysmaki naturalne w formie suszonego mięsa. Smakują czworonogom, ponieważ zawierają wyłącznie mięso. Są więc bardzo zdrowym urozmaiceniem codziennej diety.

Dostępne są również przysmaki dentystyczne dla psów. Charakteryzują się sprężystą strukturą i zaspokajają naturalną potrzebę żucia. Oferujemy też przysmaki dla psów z konkretnymi problemami. Mogą zawierać prebiotyki, które pozytywnie wpływają na zdrowie psa, ponieważ wspomagają utrzymanie równowagi mikroflory jelitowej.

Oferujemy pozbawione zbóż, zdrowe przysmaki dla psów, które zostały wzbogacone warzywami. Twój pies uwielbia marchewkę, a może przepada za batatem? Jego dietę urozmaicisz, decydując się na naturalne przysmaki dla psów mające w składzie dodatek warzyw. Twojemu pupilowi mogą też przypaść do gustu przysmaki dla psów, które zawierają 100% warzyw.

Kolejną propozycją są smaczki dla psa mające formę kości do żucia. Takie przysmaki pozwalają zadbać o zdrowe zęby. Mogą mieć w składzie skórę wieprzową i wołową, które zapewniają długotrwałe żucie.

Przysmaki dla psów – poznaj korzyści z ich stosowania

Przysmaki dla psa mogą spełniać mnóstwo funkcji. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj smaczków wybierzesz. Przysmaki dentystyczne dla psów pomagają redukować problem z odkładającym się kamieniem. Mają one strukturę, która przyczynia się do masowania dziąseł. Dentystyczne przysmaki dla psa mogą zawierać dodatki, na przykład goździki działające bakteriobójczo.

Przysmaki treningowe dla psów ułatwią szkolenie zwierzęcia. Zastosujesz je, kiedy czworonożny przyjaciel dobrze wykona Twoje polecenie. Przysmaki treningowe dla psów sprawiają, że zwierzę uczy się szybciej. Podnoszą one motywację czworonoga i jego zainteresowanie szkoleniem.

Przysmaki zawierające kawałki mięsa czy ulubione warzywa Twojego psa są świetnym urozmaiceniem diety, ale mogą też dawać wymierne korzyści przy problemach z niską odpornością. Dostępne są między innymi smaczki dla psów cierpiących z powodu nadmiernego stresu. Taki problem często występuje u zwierząt, które wiele lat żyły w schronisku i muszą po adopcji przyzwyczaić się do nowej rzeczywistości. Przysmaki dla psa z tym problemem mogą zawierać lawendę.

Jak stosować przysmaki dla psów?

Przysmaki dla psa możesz stosować między posiłkami, żeby urozmaicić dietę zwierzęcia. Pamiętaj jednak, że nie powinno być ich zbyt dużo. Może to doprowadzić do problemów z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Zaleca się, żeby przysmaki dla psów odejmować od codziennej porcji karmy. Pilnując tego, nie doprowadzisz do przytycia zwierzęcia.

Kupując przysmaki dla psa, zwróć uwagę na ich wielkość. Te duże możesz podać zwierzęciu, które nawet po spacerze ma nadmiar energii. Żucie będzie dla czworonoga zajęciem na dłuższą chwilę. Mniejsze przysmaki dla psa nadają się do włożenia do specjalnej kuli na smakołyki. Taka zabawka doskonale sprawdzi się dla zwierzęcia, które chcesz zachęcić do aktywności. Smaczki dla psa będą wypadały z kuli podczas toczenia jej po podłodze.

Najlepsze przysmaki dla psów mogą Ci też pomóc w przekonaniu zwierzęcia do nowej karmy. Jeśli Ci na tym zależy, zdecyduj się na smaczki w formie posypki. Wystarczy, że wsypiesz jej nieco na nałożony do miski pokarm, a pies chętniej go zje. Z czasem będziesz zmniejszać porcję posypki, aż Twój czworonożny przyjaciel przyzwyczai się do smaku karmy. Takie rozwiązanie sprawdzi się dla zwierząt wybrednych lub pozbawionych apetytu.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło