Akcesoria do kuwet, sklep zoologiczny

Dlaczego potrzebujesz akcesoriów do kuwet dla kotów?

Akcesoria do kuwet dla kotów sprawiają, że pielęgnacja jest szybka, bezproblemowa i higieniczna, oszczędzając czas i wysiłek właścicieli. Najpopularniejszym z nich, a jednocześnie niezbędnym do utrzymania brodzika w higienicznym stanie jest łopata do czyszczenia toalety. Z jego pomocą usuwane są gęste odchody i grudki powstałe podczas stosowania wypełniacza zbrylającego. Konstrukcja może być różna i zależy od struktury i właściwości użytego wypełniacza. Modele łopatek lub siatek umożliwiają usuwanie gęstych brył, przepuszczając czyste i suche cząstki przez otwory. Solidne czerpaki przydają się, gdy trzeba usunąć pył powstały w wyniku rozkładu pelletu drzewnego.

Dezodoranty do kuwety dla kotów

Dezodoranty do kuwety dla kotów umożliwiają usunięcie zapachu w przypadku jego wystąpienia, przedłużając żywotność sorbentu. Wlewa się je do dna pod warstwę wypełniacza i nie tylko neutralizują parowanie, ale także nadają garnkowi przyjemny aromat.

Osobno warto podkreślić dezodoranty, które mają działanie antybakteryjne. Nie tylko zwalczają przykry zapach, ale także zapewniają idealny stan sanitarny tacy.

Inne akcesoria do kuwety kota

Wymienne kratki i wkładki filtracyjne do toalet zamkniętych pozwalają wymienić zużyty filtr, utrzymując tackę w czystości. Mogą być przeznaczone do prostego mechanicznego oczyszczania powietrza lub zawierać węgiel aktywny, który pochłania zapachy.

Wymienne wkłady do kuwety sprawiają, że sprzątanie nocnika ze zużytej ściółki jest szybkie i wygodne, jednocześnie zmniejszając ryzyko rozsypania. Ponadto ułatwiają jego utylizację. Brak kontaktu zużytego wypełniacza ze ściankami wanny zwiększa jej żywotność i poprawia higienę. Worki mogą być biodegradowalne, co sprawia, że utylizacja odpadów jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska.

Worki do usuwania odchodów ułatwiają czyszczenie kuwety.

Dywaniki pod tacą pozwalają zwierzęciu oczyścić łapy z cząstek wypełniacza , które pojawiły się na wełnie, oraz zmniejszają prawdopodobieństwo ich rozprzestrzenienia się po mieszkaniu. To praktyczne i estetyczne akcesorium nie tylko zmniejsza nakład pracy związanej ze sprzątaniem, ale także nadaje toalecie przyjemny wygląd.

Nasz sklep posiada szeroką gamę akcesoriów do kuwet dla kotów w rozsądnych cenach. Ich użycie sprawi, że opieka nad pupilem stanie się prosta, pozwalając cieszyć się komunikacją ze zwierzęciem bez zbędnych kłopotów. Oferujemy również doskonałe miski i poidła dla kotów.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło