Transportery dla psa, sklep zoologiczny

Transporter dla psa – dowiedz się więcej o tym akcesorium

Transporter dla psa przydaje się w wielu sytuacjach. Klatkę wykorzystasz w samochodzie, żeby zapewnić zwierzęciu i sobie bezpieczeństwo. Przyda Ci się też w środkach transportu publicznego – czworonogi na smyczy nie są przez każdego mile widziane. Transporter pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a poza tym będzie bezpieczną przestrzenią dla zwierzęcia. Możesz też wybrać transporter dla psa na rower i zapewnić czworonogowi ciekawie spędzony czas.

Transporter dla psa do samochodu czy autobusu przydaje się podczas wizyt u weterynarza. Może też po zdjęciu drzwiczek stać się wygodnym posłaniem dla zwierzęcia, gdy jesteście w obcym miejscu, na przykład na wakacjach. Czy to rozwiązanie dla każdego zwierzęcia? Transporter dla psa do samochodu sprawdzi się zarówno dla juniorów, jak i dorosłych czworonogów czy seniorów. Będzie odpowiedni dla zwierząt różnej wielkości. Może być wykonany z tworzywa sztucznego lub materiałowy.

Transportery dla psa – odkryj ich zalety

Transporter być może Ci kojarzy Ci się przede wszystkim z kotami czy królikami. Pamiętaj jednak, że takie akcesorium jest przydatne również dla opiekunów psów. Przede wszystkim posłuży Ci do przewożenia psa. Najważniejszą korzyścią ze stosowania transportera jest bezpieczeństwo Twojego czworonożnego przyjaciela. Niektóre zwierzęta nie przepadają za towarzystwem innych czworonogów czy ludzi. Transporter dla psów pozwala stworzyć dla nich bezpieczną przestrzeń, na przykład w poczekalni u weterynarza.

Dostępne w naszym asortymencie transportery dla psa cechują się wytrzymałością. Dobrze dopasowane do wielkości zwierzęcia posłużą Ci wielokrotnie. Oferujemy modele, których konstrukcja zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz. Dzięki temu zwierzę ma komfortowe warunki nawet w upalny dzień.

Klatki transportowe dla psa są wygodne do przenoszenia. Oferujemy modele z wygodnym uchwytem. Czeka Cię dłuższa droga ze zwierzęciem? Zdecyduj się na transporter dla psa wyposażony w pasek. Dzięki niemu będzie Ci łatwiej przenosić zwierzę. Taka torba transportowa dla psa może okazać się wygodniejsza, jeśli planujesz podróż tramwajem lub autobusem.

Klatki dla psa do samochodu i innych zastosowań są wykonane z wytrzymałych, sztucznych tworzyw. Gwarantują one nie tylko trwałość, lecz także łatwość czyszczenia. Transporter dla małego psa możesz wyczyścić w wannie, opłukując go przy pomocy słuchawki prysznicowej. Do trudniejszych zabrudzeń wykorzystaj delikatny detergent – sprawdzi się nawet płyn do mycia naczyń.

Poznaj zastosowania transportera dla psa

Transporter dla dużego psa lub małego czworonoga jest niezbędny w wielu sytuacjach. Zacznijmy od podróży. Pies może być wspaniałym towarzyszem podczas wakacyjnego wyjazdu. Pamiętaj jednak, że musisz jeszcze bardziej niż na co dzień zadbać o jego bezpieczeństwo. Pomoże Ci w tym między innymi transporter samochodowy dla psa.

Niestety wciąż wiele osób podróżuje z psem w nieodpowiedzialny sposób, na przykład trzymając go na kolanach. To ryzykowne zachowanie, które stwarza zagrożenie nie tylko dla zwierzęcia, lecz także osób znajdujących się w samochodzie, a nawet innych uczestników ruchu. Transporter dla psa do auta może sprawić, że zwierzę poczuje się bezpieczniej. Przypniesz go pasami, dzięki czemu wstrząsy czy hamowanie będą dla czworonoga mniej odczuwalne.

Transporter dla psa do samolotu to konieczność. Jeśli wybierasz się ze zwierzęciem w dalszą podróż, potrzebujesz dla niego nie tylko paszportu, lecz także klatki. Pamiętaj, że kontener dla psa przeznaczony do podróżowania samolotem musi spełniać wiele wymogów, na przykład linii lotniczej.

Klatki do przewozu psa sprawdzają się też podczas wizyty u weterynarza. Przykładowo po kastracji możesz wykorzystać przeznaczony dla zwierzęcia plecak. Transporter dla psa jest też potrzebny, gdy zwierzę choruje dłuższy czas i wymaga nieustannej opieki, a czasem również przenoszenia przez opiekuna.

Torby dla psa na rower również istnieją. Jeśli uwielbiasz rowerowe wycieczki, zastanów się nad pokazaniem ich swojemu czworonożnemu przyjacielowi. Wystarczy, że wybierzesz bezpieczny transporter rowerowy dla psa.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze transportera dla psa?

Kiedy szukasz torby na psa, zwróć uwagę przede wszystkim na rozmiar. Inny będzie przecież transporter dla yorka, a inna klatka do przewozu psa takiego jak cocker-spaniel. Postaraj się dobrać produkt w taki sposób, żeby wygodnie można było ułożyć go w aucie, ale przede wszystkim, by zapewniał komfort Twojemu zwierzęciu. Klatka dla psa do samochodu musi być też właściwie wentylowana. Zwróć więc uwagę na jej konstrukcję. Transporter samochodowy dla psa powinien być łatwy do wyczyszczenia – zestresowanemu zwierzęciu podczas podróży mogą zdarzyć się niemiłe wpadki.

Jeśli potrzebujesz transportera do podróżowania pociągiem czy tramwajem, zwróć uwagę nie tylko na komfort zwierzęcia, lecz także Twój. Sprawdź, jakie wymiary ma torba. Transporter dla psa nie może też ważyć zbyt wiele – wtedy będzie Ci trudno przenosić go z domu do środka komunikacji miejskiej. Dobrze może się więc sprawdzić klatka materiałowa dla psa. Zwróć uwagę na uchwyt oraz na to, czy jest możliwość dopięcia pasa na ramię.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło