pixel
Sklep Maced online

Maced produkty online

Jeśli szukasz naturalnych i zdrowych przekąsek dla swojego ukochanego pupila, to mamy idealne rozwiązanie - Maced! Od 30 lat tworzymy produkty oddane idei zdrowego żywienia psów. Jesteśmy największym producentem przysmaków dla psów w Polsce i jednym z największych w Europie. Nasze produkty są doskonale dopasowane do potrzeb współczesnych psów. Wytwarzamy je w naszych zakładach produkcyjnych w Polanowie i Gardnie, położonych w otoczeniu pięknych lasów. Oferujemy szeroki asortyment przekąsek dla psów – od smacznych chipsek, przez kostki mięsne, po aromatyczne i wartościowe suszone szynki. Wszystkie produkty są starannie przygotowane z najwyższej jakości składników i skrupulatnie zaplanowane formuły żywieniowe.

Tym, co nas wyróżnia od innych producentów przysmaków dla psów jest to, że jesteśmy bliżej natury. To właśnie bliskość natury jest dla nas największą inspiracją w tworzeniu psich przekąsek. Dbamy o to, aby nasi pupile otrzymywały odpowiednią ilość składników odżywczych w swoim jadłospisie. Starannie przechodzimy każdy etap produkcji, aby nasze produkty gwarantowały pełny poziom bezpieczeństwa.

Dbamy też o naszych klientów. Oferujemy wszystkim właścicielom psów, liczne promocje i rabaty. Wiemy, że zdrowie i szczęście twojego pupila jest dla Ciebie ważne, dlatego czynimy wszystko, aby zapewnić mu najlepsze. Zaufaj Maced i daj swojemu ulubieńcowi to, co najlepsze!

Sklep maced z jedzeniem dla psa

Maced to producent psich przysmaków z bogatym doświadczeniem w zakresie zdrowego żywienia zwierząt. Nasze produkty są dostępne dla psów w całej Europie, a także w innych częściach świata. Jesteśmy jednym z największych producentów tego typy produktów. Oferujemy produkty wysokiej jakości, tworzone zgodnie z najnowocześniejszymi technologiami i z zachowaniem tradycyjnych procedur. Stały nacisk kładziemy na wysoką jakość naturalnych surowców pochodzących z naszych lasów, takich jak mięso, podroby, warzywa, owoce i zioła. Dzięki swej jakości i cenie, produkty

Maced cieszą się dużym powodzeniem pośród właścicieli psów na całym świecie. Niezależnie od tego, czy szukasz smacznych i pełnowartościowych przysmaków dla swojego pupila, czy też produktów stworzonych dla czystej przyjemności jedzenia, Maced ma ci do zaoferowania optymalne rozwiązanie w żywieniu Twojego ukochanego czworonoga.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło