Lista produktów producenta Dolina noteci

Sklep internetowy Dolina Noteci

Karmy Dolina Noteci Premium i Piper są produkowane przez Dolinę Noteci. Fabryka do produkcji karmy i smakołyków dla psów i kotów jest filią Zakładu Mięsnego Łmeat-Łuków. Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w przetwórstwie mięsa i produkcji wysokiej jakości wyrobów mięsnych, M.Z. Łmeat-Łuków najlepsze swoje doświadczenie włożyło w produkcję konserw zwierzęcych. Dolina Noteci Premium rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku na bazie zakładu produkującego pasze marki Rafi i Piper. Do 2016 roku wybudowano nową jednostkę produkcyjną, całkowicie zmodernizowaną i wyposażoną w najnowszą technologię. Obecnie producent posiada kilka produkowanych marek karm: Dolina Noteci, Dolina Noteci Premium, Rafi i Piper.

Dolina Noteci Premium - jest to karma idealnie zbilansowana pod względem zawartości składników mineralnych i witaminowych, odpowiadająca współczesnym normom i zasadom prawidłowego żywienia. Gwarantuje prawidłową mineralizację kości i zębów, realizację wszystkich procesów metabolicznych. Zapewnia proporcje składników mineralnych (stosunek wapnia do fosforu 1,28:1), co gwarantuje prawidłowy wzrost i rozwój organizmu. Karma zawiera aktywne związki biologiczne pochodzące z bazylii, brązowego ryżu, marchwi i oleju lnianego, które gwarantują prawidłowy przebieg procesów metabolicznych. Ponadto te połączone surowce poprawiają wchłanianie innych składników odżywczych i poprawiają smak paszy. Dodatek oleju lnianego, który jest źródłem kwasów tłuszczowych n-3 i n-6, witaminy E oraz szeregu związków biologicznie czynnych o właściwościach przeciwzapalnych dodatkowo dostarcza cennych związków biologicznie czynnych – fitosteroli, które dodatkowo do regulacji metabolizmu lipidów, poprawy funkcjonowania przewodu pokarmowego. Dzięki zaawansowanej technologicznie metodzie produkcji i precyzyjnemu doborowi surowców jest lekkostrawna, charakteryzuje się wysokim stopniem wchłaniania wszystkich składników odżywczych i jest idealnie dostosowana do potrzeb żywieniowych.

Karma PIPER uważany jest za produkt zawierający wysokiej jakości białko, wysokiej jakości mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego. Pracując nad jego składem stosuje się taki dobór składników białkowych, aby zawartość wszystkich aminokwasów była jak najwyższa. Nie bez znaczenia są również składniki węglowodanów, które odpowiadają za trawienie białek i przyswajanie aminokwasów. PIPER to karma lekkostrawna, która nie obciąża przewodu pokarmowego psa. Jest idealną karmą dla dorosłych psów, ponieważ: pokrywa dzienne zapotrzebowanie na minerały i witaminy; zapewnia prawidłową mineralizację kości i zębów; gwarantuje prawidłowy przebieg procesów metabolicznych; Kwasy tłuszczowe n-3 i n-6 utrzymują w dobrej kondycji sierść i skórę psa.

Dolina Noteci stworzyła Karma Rafi specjalnie przeznaczoną dla psów i kotów potrzebujących energii i zbilansowanego żywienia. Starannie wyselekcjonowane składniki wolne od konserwantów, barwników i aromatów. Rafi to mokra karma w puszcze, sucha karma dla psa i kota.Optymalny poziom witamin i minerałów, a także zawartych w karmie składników o charakterze prebiotycznym, sprawia, że jej regularne spożywanie przyczynia się do poprawy działania przewodu pokarmowego, perystaltyki jelit i odporności. Zawarta w karmie tauryna, aminokwas niezbędny w diecie kota, zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu i gwarantuje właściwe trawienie tłuszczów.

Mokra karma dla kota Dolina Noteci Premium

 • 80% ryb, mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego,
 • pełnowartościowe białko i cenne kwasy tłuszczowe, czyli najważniejsze dla kotów składniki odżywcze,
 • wyselekcjonowane gatunki mięsa cechujące się wieloma walorami smakowymi i cennymi właściwościami,
 • wyselekcjonowane gatunki ryb i mięsa odznaczające się wieloma walorami smakowymi i cennymi właściwościami,
 • receptura oparta na nieprzetworzonych surowcach oraz wyjątkowe dodatki funkcjonalne:
 • wysoką zawartość witamin i składników mineralnych w przyswajalnej postaci.

Mokra karma dla psa Dolina Noteci Premium

 • pełnowartościowe białko i nienasycone kwasy tłuszczowe, czyli niezbędne składniki warunkujące prawidłowe funkcjonowanie organizmu psa,
 • olej lniany będący źródłem kwasów tłuszczowych n-3 i n-6, witaminy E oraz szeregu związków biologicznie czynnych o właściwościach przeciwzapalnych, a także cennych fitosteroli, które wpływają na poprawę funkcjonowania przewodu pokarmowego,
 • owoce – borówkę amerykańską i żurawinę o silnych właściwościach przeciwutleniających i przeciwzapalnych,
 • tymianek, stymulujący wydzielanie soków trawiennych, a dodatkowo poprawiający smakowitość posiłku dla psa.

 • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło