Sklep Brit online

Brit dla psa i kota

Brit to Kompletna karma Premium dla kotów i psów, która posiada dostosowaną formułę mającą na celu ochronę organizmu zwierzęcia przed negatywnym wpływem środowiska. Wykonana również z wysoko przyswajalnych i hipoalergicznych składników takich jak łosoś, jagnięcina, ziemniaki, ryż. Brit swoim konsumentom gwarancję doskonałej tolerancji składników karmy, zapobiegając możliwości wystąpienia reakcji alergicznej. Specjalna formuła karmy, która zawiera funkcjonalne składniki, ma na celu wspomaganie układu odpornościowego, promowanie zdrowia i zapobieganie najczęstszym chorobom zwierząt domowych.

Brit jest numerem jeden wśród marek karmy dla zwierząt domowych w Czechach i najlepszą czeską marką. Marka ma ogromne uznanie również w całej Europie. Wszystkie karmy są produkowane w nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Pradze. producent ma w swojej ofercie wiele serii karm, dostosowanych do konkretnych potrzeb lub schorzeń min. karmy hipoalergiczne, specjalne serie dla zwierząt na diecie oraz osobną linię dla zwierząt seniorów – wybierz odpowiednią dla swojego czworonoga!

Karmy Brit to produkty premium:

  • Znana europejska marka produkowana pod kontrolą grupy VAFO PRAHA
  • Unikalna receptura opracowana przez czeskich technologów, łącząca najlepszą bazę surowcową i europejskie składniki - wysokiej jakości naturalne premiksy witaminowo-mineralne i hydrolizaty
  • Human Grade Quality - to jakość odpowiednia do spożycia przez ludzi

Sklep internetowy Brit z promocjami

Kup produkty Brit w asortymencie sklepu internetowego ZooArena. Oferta Brit to dokładnie to, co spodoba się i zasmakuje Twojemu czworonożnemu przyjacielowi. W naszym katalogu znajdziesz nowości producenta ale również oferty promocyjne w atrakcyjnych cenach.

Sucha i mokra karma Brit

Oprócz podstawowego podziału na karmy suche i mokre, znajdziesz również odpowiednie jedzenie w konkretnej diecie weterynaryjnej. Kompletna formuła, która w zdrowej diecie zaspokaja wszystkie potrzeby zwierząt. Karmy Brit są odpowiednie dla szczeniąt i kociąt.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło