Sklep Animonda online

Produkty Animonda w sklepie Internetowym ZooArena

Animonda to marka, pod którą produkowana jest dziś żywność w puszkach i sucha karma w szerokim asortymencie. Produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i należą do klasy premium, która zapewnia kompletną dietę. Produkty Animonda to jasny przykład niemieckiej jakości. Historia sukcesu firmy sięga 1913 roku. Zaczynając od małej skali w sklepie stacjonarnym, w ciągu zaledwie kilku dekad firma stała się dobrze prosperującą, rozpoznawalną na całym świecie marką. Szczególną filozofią firmy jest wyjątkowe podejście do zwierząt, każdy składnik karmy jest starannie dobierany i jest wyznacznikiem świeżości i jakości. Zawartość mięsa i składników mięsnych w składzie wynosi nie mniej niż 65%.

Animonda Integra jest specjalnie zaprojektowana linia karm weterynaryjnych, która łączy zintegrowane podejście do wspierania zdrowia zwierząt. Na przykład pokarm stosowany na biegunkę jednocześnie zapobiega tworzeniu się kamieni w nerkach. To zdecydowanie postęp w żywieniu weterynaryjnym! Firma produkuje również żwirki bentonitowe i celulozowe dla kotów. Animonda Integra można kupić w naszym sklepie internetowym. Poniżej znajdują się kategorie, w których znajdują się produkty tej marki. Kliknij link, aby wyświetlić cały katalog. Oferowana jest szeroka gama produktów, dostępne są nowości i promocje.

Animonda w Puszkach

  • Karma dla smakoszy w różnych smakach, od jaj cielęcych i przepiórczych po dorsza, krewetki i owoce morza. Linia Karni prezentowana jest w kilku kierunkach, osobno dla kociąt i dorosłych kotów. Oferowany jest również skład dietetyczny Animonda Carny.
  • Animonda Vom Feinsten to ekskluzywny produkt dla energicznych zwierzaków. Jako dodatki smakowe oferowane są drób, jagnięcina, indyk, łosoś. Jest Vom Feinsten dla niemowląt i kotów starszych niż rok.
  • Animonda Adult to miękka karma mokra z kawałkami mięsa i ryb, przygotowana w formie pasztetu.

Sucha karma Animonda

  • Vom Feinsten Deluxe to elitarna sucha karma firmy Animonda, która będzie stanowić kompletną dietę. Dobrze się wchłania, zawiera wapń, fosfor, magnez. Wspomaga zdrowie sierści, układu pokarmowego. Ten rodzaj karmy Animonda jest optymalny dla kotów wysterylizowanych.
  • Animonda Cat-Snack to sucha karma dla dorosłych zwierząt stosowana jako suplement.

Sklep internetowy ZooArena oferuje szeroką gamę suchej i konserwowanej żywności Animonda w konkurencyjnych cenach z szybką dostawą. Stałym klientom oferowane są prezenty, rabaty, bonusy.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło