Sklep Almo nature online
Popularne produkty
Najnowsze produkty
Promocyjne produkty

Sklep internetowy z produktami Almo Nature

Almo Nature to producent karmy dla zwierząt klasy super premium.arka jest w całości własnością organizacji non-profit Fondazione Capellino, której misją jest dbałość o środowisko, zwierzęta i ich bioróżnorodność. Wszystkie dochody* ze sprzedaży Almo Nature trafiają do funduszu na rzecz dobrostanu zwierząt Capellino w celu realizacji misji firmy.

Sucha i mokra karma dla psów

HFC

Nasza oferta HFC składa się z mięsa i ryb pochodzenia ekologicznego, które zawierają wyłącznie składniki HFC, co oznacza, że ​​pierwotnie nadawały się do spożycia przez ludzi, a teraz są stosowane w naszej karmie dla psów.

Holistyczna

Kompleksowa pielęgnacja psa z linią Holistic od Almo Nature jest prosta! Kompletna formuła zaspokajająca potrzeby żywieniowe Twojego psa, wykorzystująca świeże mięso lub świeże ryby jako składnik nr 1 w recepturze.

Bioorganiczna

Linia BIOORGANIC to karma mokra dla psów, która zawiera składniki wyłącznie pochodzenia ekologicznego. To idealna karma do pełnego odżywienia Twojego ukochanego pupila, w pełnej zgodzie z jego naturą.

Codzienna

Linia DAILY to pyszna karma dla każdego psa. Kompletna karma z szeroką gamą naturalnych składników, dopasowana do preferencji smakowych i potrzeb żywieniowych Twojego psa. To nasza oferta, aby zapewnić Twojemu psu naturalne, zbilansowane żywienie.

Sucha i mokra karma dla kotów

HFC

Nasza oferta HFC dla kotów składa się z mięsa i ryb pozyskiwanych ekologicznie. Wszystkie składniki zawarte w preparacie pierwotnie nadawały się do spożycia przez ludzi i są teraz stosowane w naszej karmie dla kotów.

Holistyczna

Pełna pielęgnacja kota jest prosta! Kompletne przepisy, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe Twojego kota, używając świeżego mięsa lub ryb jako składnika nr 1. Zwracanie uwagi na dietę kota nigdy nie było łatwiejsze.

Codzienna

Linia DAILY to pyszne jedzenie dla każdego kota. Kompletna karma z szeroką gamą naturalnych składników, która zaspokoi kubki smakowe i potrzeby żywieniowe Twojego kota. Ta linia zapewni Twojemu kotu naturalne, zbilansowane żywienie.

Żwirek

Almo Nature CatLitter to rewolucyjny naturalny żwirek dla kota. Wykonany jest z włókien roślinnych, w pełni biodegradowalnych i kompostowalnych. Dla tych, którzy nie tylko kochają swojego pupila, ale także szanują otaczającą nas przyrodę.

Almo Nature jest pierwszą firmą, która stosuje całkowicie naturalne produkty dla kotów i psów. Karma Almo Nature jest tworzona z myślą o potrzebach zwierząt, dbając o ich zdrowie i długie życie. Dążymy do tego, aby absolutnie wszystkie używane przez nas składniki miały najwyższą wartość biologiczną i odżywczą. Nasze produkty są minimalnie przetworzone, a ponieważ kochamy i troszczymy się o wszystkie zwierzęta, przestrzegamy etycznych metod produkcji.
 
Wszystkie pokarmy Almo Nature przechodzą najściślejszą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji, nie mniej rygorystyczną niż przy wytwarzaniu produktów dla ludzi. Minimalizacja ryzyka poprzez analizę jakości na każdym etapie produkcji. Podczas produkcji istnieje pewna kolejność przetwarzania, a każdy zakład produkcyjny ma własne procedury kontroli jakości.

Potrójną kontrola jakości produktów dla psa i kota:

1) oryginalne składniki,
2) na etapie przetwarzania
3) produkt końcowy.
 
Kontrola jakości obejmuje szereg analiz mikrobiologicznych, chemicznych i fizycznych.

  • Rejestracja

Zarejestruj konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się do konta albo odzyskaj hasło